Prieš kokias tris savaites visa mūsų naujai surinkta Pralo kompanija cementavosi „Būsi trečias“ brewpub’e. Šiaip jau gal ir per skambu taip vadinti vietą, kuri tarp visų švyturių siūlo tik 3 savo pačių alus. Bet tokių vietų Vilniuje yra tik keletas, todėl tebūnie.

„Būsi trečias“ siūlo savo šviesų, tamsų ir brandų. Ragavau šviesų ir tamsų, brandintam neužteko ryžto ir kepenų.

Pradėjau nuo šviesaus. 5-6 balai pagal atviro alaus skalę (max.30), kitaip sakant – tragiškas. Neskaidrus, žalsvos spalvos (apšvietimas buvo dirbtinis), bekvapis, vandeningas, beveik beskonis. Išgėriau 0,5 litro bokalą ir uždėjau kryžių. Vienintelis pasiteisinimas, kad tai buvo pirmas bokalas po ilgos darbo dienos.

Tamsus visai neblogas. Jų tinklapyje vadinamas juodu, o meniu tamsiu, su savo 6,5% ABV sakyčiau tai toks legvesnio kūno bockas. Detalės prisimiršo, liko tik bendras įspūdis. Kaip sakiau, jis neblogas. 19-20 balų pagal atviro skalę.

Tarp alaus ragavimų vyko testams naujokams „atspėk gėrimą“, todėl viso jų alaus paragauti nespėjau. Tiesą sakant, jų „brandų“ iškeičiau į Spaten šviesų lagerį, kuris nuo šiol man yra Munich helles stiliaus etalonas.

Rytinis galvasopės testas: fail.