Praėjusį trečiadienį su VAK’o kolega Leandru išvirėme pirmą alų alaus dirbtuvėse. Mano lūkesčiai pasiteisino – virti dirbtuvėse daug patogiau ir laisviau nei namuose.  Patogiau netgi negu pas Saulių Gabrėluose, nors, žinoma, ten aplinka nepalyginamai įspūdingesnė.

Dirbtuvėse turiu galimybę ir norą virti dažniau nei namuose. Mažiausiai 4 kartus per mėnesį, o gal net ir daugiau. Bet turiu problemą – nežinau kur reikės dėti tiek alaus. 4 virimai – tai apie 90 litrų alaus per mėnesį. Mano paties „poreikiai“ daug kuklesni. Mielai išdalinčiau visą likusį alų draugams, bet vis tik tai būtų pakankamai brangus malonumas.

Todėl skelbiu kooperacinių virimų TMB dirbtuvėse iniciatyvą. Savo bravoro žurnale skelbsiu virimų planą, o jūs galėsite registruotis, padengti dalį išlaidų, dalyvauti verdant alų ir paskui pasiimti savo alaus dalį. Dalį virimų galėsime atlikti pagal kooperacijos partnerių receptus. Registracija bus vykdoma alusalus.lt Google+ ir Facebook puslapiuose. Pirmieji kooperaciniai virimai prasidės jau gruodžio mėnesį. Įtraukite alusalus.lt į savo draugų sąrašą socialiniuose tinkluose, kad nepraleistumėte registracijos skelbimų.